הרמת זכוכית בוואקום

הרמת זכוכית בוואקום

יש פתרון! הרמת זכוכית בוואקום זו הדרך האידיאלית! התקשרו עוד היום לשחר מנופים בע”מ ותקבלו הצעה להרמת זכוכית עד 1,100 ק”ג בואקום. טלפון 072-3226434.
 :פרט להרמת זכוכית בוואקום, אנחנו מציעים מגוון פתרונות הרמה, ביניהם

 

מנופי הרמה לצורך הרמת ציוד לחשמלאים וקבל

 

העברת מבנים ומכולות

 

…התקנת שלטים ועוד

!הנפת זכוכית יעילה ובטוחה – שקוף שזה בוואקום

הזכוכית היא אחד החומרים היותר שכיחים בקרבנו. בעצם, בכל בית תוכלו למצוא שימושים רבים בזכוכית. החומר השקוף הזה משמש אותנו גם לכוסות ולמערכות אוכל בכלל, ואזות, חלונות, דלתות, נורות ומנורות, מראות ועוד. ברוב המקרים, ניתן להשתמש במדרגות או במעלית להעלות מוצרי זכוכית הביתה. אך לעתים, אם מדובר בזכוכיות ענק המשמשות כחלון או דלת הזזה גדולה, בלתי אפשרי להיכנס עם הזכוכית לחדר המדרגות ואז חייבים למצוא פתרונות אחרים.
מעבר למגבלת הגודל, חשוב לזכור שמשטח זכוכית גדול עשוי לשקול מאות קילוגרמים ועל כן, גם אם מתאפשר להשתמש במדרגות לצורך העלאת הזכוכית, זה כבד, מסורבל ולא נוח. הסיכון, כמובן, שהזכוכית תיפול ותשבר, או שמישהו יפצע מנפילתה, הוא גדול. לכן, הרמת הזכוכית בוואקום היא לעתים רבות כורח המציאות.
?הרמת זכוכית בוואקום – איך זה עובד
את הזכוכית משנעים בבטחה על משאית המיועדת לשינוע של משטחים שבירים. במשאית יש מנוף שבקצהו, במקום כף איסוף או מתקן הרמה רגיל עם חבלים, יש מתקן מיוחד הפועל באמצעות ואקום. יתרונו של מתקן ההרמה טמון בכך שניתן לסובב אותו 180 מעלות, וגם בכך שהוא מחזיק את הזכוכית בצורה מיטבית ומאפשר התקנתה ישירות מהמתקן במשקוף החלון. המתקן מתחבר למרכז משטח הזכוכית עם ארבעה תופסני ואקום יעילים, ואוחז בה עד שבעלי המלאכה בבית מסיימים את העבודה.
אז אם אתם חייבים להרים משטחי זכוכית מכל סוג, ואתם רוצים להבטיח הגעת הזכוכית ביחידה אחת וללא סיכון, התקשרו עוד היום לשחר מנופים בע”מ ותיהנו משירות מעולה ומקצועי. החברה מנוסה מאוד בתחום עבודות הרמה, ומבטיחה עבודה מדויקת ונקייה.

!התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ובקרוב תוכלו לצפות בנוף דרך חלונותיכם החדשים