?צריכים להרים ציוד כבד או להעבירם ממקום למקום

!יש לנו את כל סוגי המנופים עבורך

 

חברת שחר מספקת שירותי הרמה מקצועיים לכל מטרה. אנו מבטיחים לכם שתיהנו משירות מיומן, מקצועי ואחראי שיעניק לכם פיתרון יצירתי לכל סוג הרמה שתצטרכו לבצע.

:שירותי החברה שלנו כוללים

הנפת זכוכית בוואקום חשמלי
עבודות מנוף שונות
התקנה והחלפה של שלטים
עבודות שינוע והרמה בענף הבנייה
העברת תכולה של דירות ועסקים
השכרת מנוף הרמה
מנופי סל לנשיאה של עד שלושה אנשים
הרמת גרוטאות מתכת
השכרה לשדה תעופה

 

לכל פעולה יש את הכלים המתאימים ביותר עבורה. לכן אנו בחברת שחר מנופים נשב איתך, נקשיב ונבין את צורכך, נייעץ לך וביחד נמצא את סוגי המנוף שישרת אותך בדרך הטובה ביותר שיקנה את התוצאות המושלמות עבורך. אנו מעמידים לשירותכם את המכשור הטכני המשוכלל ביותר, הכולל את כל הסוגים שקיימים כיום, על מנת שתוכלו לבצע את כל עבודות ההרמה בצורה קלה ונוחה.
?אילו סוגי מנופים קיימים

מנופי צריח – מנופים אלה משמשים אתרי בנייה ומתאימים לשימוש רחב היקף וגדול. מנופים אלה מיועדים להרמת ציוד כבד לגובה רב. סוג מנופים זה ניתן להגביה או להנמיך באמצעות חיבור חוליות אל צוואר המנוף.
מנופים טלסקופיים הידראוליים – מגיעים על גבי פלטפורמה של משאית. הם מתקפלים באופן הדומה לאנטנה כיוון שהם בנויים באמצעות סוג של זרועות המסוגלות להגיע לגובה ולרוחב.
מנופים מפרקיים מתקפלים – מיועדים לגבהים נמוכים או בינוניים יחסית. שמם מעיד על ייחודם: זרועותיהם ניתנות לקיפול זו על גבי זו, כך שנשאר עוד מקום במשאית להעמיס דברים נוספים. יתרון זה מביא לשימוש נרחב של המנופים המפרקיים במגזר התעשייתי, החקלאי והפרטי. יתרון אחר של סוג זה הוא שניתן לפרוק חומרים משטח המשאית בנקודה שאליה הגישה מורכבת או להרים ממנה חומרים אל המשאית.
מנופים להרמת עובדים לגובה – סוג זה הינו זרוע אחת שעולה בעזרת בוכנה המופעלת בכוח הידראולי. למנופים יש סל המאפשר להעלות בהם עובדים לעבודות בגובה כמו גיזום עצים, תיקונים שונים ובנייה בגובה.
מנופים אחרים – נשמח לתת לך מידע נוסף על כל המכשור הקיים והמתעדכן באופן תדיר.